Endüstriyel Yaşam Kabinleri

 

Mobo polyester kabinler, güvenlik kulübesi, bekçi kulübesi kullanımlarında en çok öne çıkan modüler yapılardır.
Polyester endüstriyel yaşam kabini yüksek kalitede tam hammadde kullanımıyla üretilerek bant sistemi üretimle endüstriyel kabin panelini oluşturan poliüretan köpük polyester tabakası ile güçlendirilip son olarak jelkot kaplama takviyesi ile mukavemeti artırılmaktadır. Özel boyama sistemiyle boyanan endüstriyel geniş kabinler benzerlerine göre koku yapmaz. Özel üretim sisteminin getirdiği bir başka avantaj yüzeyinin oldukça prüssüz ve ışıltılı olmasıdır. Geniş kabinler modüler yapısıyla demonte olarak üretilerek nakliye kolaylığı sağlamaktadır. Hava, kara, deniz, demiryolu tüm uluslararası konteyner taşıma standartlarına göre üretilen endüstriyel kabinler kurulum bölgesinde uzman ekiplerimizce kısa sürede montaj yapılarak kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır.

Belki farkında değiliz ama şehrin her köşe başında yer alan büfe kabinleri bir çok ihtiyacı karşılıyor. Sabahın erken saatinde veya herkesin evine çekildiği gecenin geç saatlerinde hep açıktır onlar. Kimimiz bir çiklet için, kimimiz de iç rahatlatıcı soğuk bir meşrubat için koşarız büfe kabinine.
Tetay kabin şehrin bu vazgeçilmezleri olan büfe kabinlerinde estetik görünüm ve güvenli yapısıyla büfe kabinleri üretiyor. 150×215 ebattan başlayıp 50 metrekare Alana kadar sanki bir market görünümündeki Karmod büfe kabinlere ekonomik olarak kolayca sahip olabilirsiniz. Hem de kapıdan pencereye, aydınlatma armatürlerinden yer döşemesine kadar kullanıma hazır bir büfe kabin. Yüksek kalitede ve güvenli olarak üretilen büfe kabinlerimize panjur sistemi, klima, alarm sistemi gibi uygulamalar yapılabilmektedir. Kabinde dünya lideri Tetay’ın güvenli, koku yapmaz, yüksek kaliteli büfe kabinleriyle kazancınıza kazanç katın.

Bilhassa bu mobo kabinler imal edilirken kaliteli olmasına önem veriyor iseniz önceden ürünün teknik şartnamesi teknik detaylarını incelememizde ve bu teknik detaylar da istemediğiniz bir malzeme bulunuyor ise bizlere bilgi vermeniz de sizler için oldukça faydalı olacağını düşünmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda danışmanlarımız sizlere en efektif biçimde dönüş yaparak çözüm sunacaklardır.
Mobo kabin sistemleri ülkemizde arttığı için son 20 yılda sıklıkla fabrikaların giriş ve çıkışlarının olduğu yerlerde görmekteyiz.

Isı yalıtımı olarak dünyanın en iyi yalıtım malzemeleri arasında yer alan epspanded polistren (eps) dolgulu sandwich panel hafif yapıda olmasına rağmen çatlamaz, kırılmaz, pas tutmaz ve yıllar boyu güvenle kullanılır. Çevre dostudur çünkü; yalıtım özelliğiyle karbondioksit salınımını azaltarak hava kirliliğinin önlenmesine yardımcı olur. Demonte yapısıyla başka mekanlara da sökülüp kurulum imkanı vermesiyle de % 100 dönüşümlüdür. Sandwich panel montajı çok kolaydır. Kullanıldığı ürünlerde rutubete geçit vermeyen sağlıklı mekanlar oluşturur. Tetay kabin ve konteyner üretiminde sandwich panel sistemi de kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.