Mobo Kabin Fiyatları

Kabinler, pek çok farklı amaç için kullanılmakta olduğundan fiyatları da o nispetle değişiklik arz etmektedir. Güvenlik kabini, bekçi kulübesi gibi farklı türleri olan mobo kabin üretimi yapılırken, tercih edilen bir firmayız.

Kullanıldığı mekanlar için küçük bir yerde kurulabilmeleri, kaplamaları ve bu sebeple oldukça pratik olmalarıyla mobo kabin çözümleri genellikle konut sitelerinde, sanayi bölgelerinde ve inşaat şantiyelerinde sıklıkla güvenlik kabini olarak kullanılmaktadır. Çeşitli organizasyonlarda mobil wc olarak da kullanılabilen mobo kabin çözümleri istenilen zaman sökülüp istenilen yere taşınarak yeniden monte edilebilir. Yüksek kalite standartları ile üretilen bu kabinler deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı testlerden geçirilmiştir. Ayrıca ses ve ısı izolasyon sistemleriyle de daha güvenli ve rahat olmaları sağlanmıştır. Tetay mobo kabin modelleri kesinlikle su geçirmez, güneşten etkilenmez, paslanmaz. Doğaya zarar vermeden üretilen bu ürünler montaj sırasında da çevreye zarar vermez.

Farklı Özelliklere Sahip Mobo Kabinler

Kabinler, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

  • Bekçi Kabinleri
  • Güvenlik Kabinleri
  • Duş Kabini
  • WC
  • Prefabrik Ev

Sandwich panel üretimi de yapan firmamız, 17 yıllık tecrübeye sahiptir. Firmamız, TETAY, ana üretici firmadır. Bundan dolayı ürünlerimiz hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır. Bizler, yılların birikimi ve yenilikçi vizyonu sebebiyle, fonksiyonel ve yüksek standartlara sahip kabinler üretiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir