Mobo Kabin Ürünleri

Yapılacak bir çalışma öncesinde acil barınma ihtiyacının karşılanması, uzun sürede inşa edilen, dış etkenlere ve zamanın yıpratıcı etkisine dayanıklılığı düşük binalar yerine; düşük maliyetli, hemen hizmete sunulan kabinleri hizmetinize sunuyoruz.

Mobo Kabin Ürünleri

Ürünlerimizi, mobo kabin tipinde ve çeşitli dizaynlarda üretiyoruz. Bu üretim şekli, kullanım için uygun alanı sunarken çevre ile uyumu da sağlıyor. Mobo kabinler, şehir içinde bir büfeden plajlarda soyunma kabinine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla pratik bir çözüm oluşturuyor.

Ürünlerimiz

Firmamızın ürettiği, 110X110 cm ebadından başlayarak istediğiniz ebada kadar büyüyen farklı ölçülerde mobo kabinleri, tuvalet, duş, soyunma kabini, büfe, bekçi/güvenlik kulübesi olarak kullanabilirsiniz.

Farklı tip ve ebatta ürettiğimiz konteynerlarla da; özellikle tarım alanlarında ve inşaat alanlarındaki barınma ihtiyacına pratik çözümler üretiyoruz. Tetay yapı aynı zamanda ikinci el ürünlerin satışını da yaparak kullanım sonrası açığa çıkan ürünleri daha cazip fiyatlarla da kullanıcılara sunuyor.

Tetay Yapı olarak siparişin ardından 5 iş gününde ürünü teslim edebiliyoruz ve kullandığımız tüm malzemelerde kaliteyi esas alarak sizlere sorunsuz ürünler vaat ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir