Mobo Kabin Türkiye Öncü Firması

Mobo kabin üretim firması olarak Türkiye’de kendinden emin adımları ile söz ettirmeye başlayan Tetay Firması silere ikinci el mobo kabinleri de talep edilen yerle ve bölgeye göre hızlı sevk edilebilmektedir. Pek çok geniş bir kullanım alanı olan bu yapıların ortalama 50 yıl gibi kullanım ömrü bulunuyor.

Mobo Kabin Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Sahibinden yada üreticisinden mobo kabin almak için araştırma yapıyorsanız şayet, doğru yerde ve en uygun maliyetler ile taleplerinize hızlı çözüm sağlayan firma olan TETAY Yapı dan fiyat almadan mobo kabin alımı kararını vermemenizi tavsiye ederiz. Mobo kabinler 110×110 cm ölçüden başlayarak istenilen ebatlara kadar üretilebilmektedir. İnternet sitemizde yer alan diğer modellerimize de göz atmanınız sizlerin menfaatine olacaktır. Mobo kabin fiyatları belirlenirken imalat içerisindeki malzeme kalitesi ve talep edilen ebatları ön plana çıkmaktadır.

Mobo Kabin Tercih Etme Nedenleri

Piyasada genellikle Mobo kabin olarak bilinen bu kabinler bilhassa site güvenlik mobo kabini olarak girişlerde, fabrika,  büfe, okul, şantiye ve benzeri yapıların aynı biçimde giriş bölümlerinde , bekçi kabini ve polyester danışmada mobo kabin olarak oldukça yaygın bir şekilde tercih edilerek kullanılmaktadır. Artık her geçen gün değişerek gelişen yaşam şartlarında artık önemli bir ihtiyaç haline gelen çözümlerden biri de çeşitli ebat ve modellerde poltester mobo kabinler olmaktadır. Güneşten ve sudan etkilenmez. Ses ve ısı yalıtımlı mobo kabinler her türlü hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Toz, nem ve su geçirmez, estetik görünümüyle bulunduğu alana güzellik katar. Hafif, taşınabilir ve demonte özellikleri kullanım rahatlığı sunmaktadır. Arzu edilen her renge boyanabilir. Bu neden ile de ilk satın alım maliyeti ile fiyat / performans değerlendirmesi yapıldığında oldukça ekonomik çözüm olarak bilhassa son yıllarda tercih edilmektedir.
Bu avantajlı özellikleri sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir.

Detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

https://tetay.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir