Mobo Kabin Piyasasının En İyi Çeşitleri

Tetay mobo kabinler kullanım alanı ve özelliğine göre isimlendirilmektedir. Bu nedenle pek çok farklı yerlerde kulanım avantajlarına sahip olmakla birlikte uygun fiyatları ile öne çıkmaktadırlar.

Kabin sistemini oluşturan tüm paneller camelyaf takviyeli polyester (CTP) malzemeden, çift çidarlı ve sert poliüretan köpük enjeksiyonu ile sandviç panel tekniği ile imal edilmektedir. Modüler kabin sistemi uzun ömürlüdür. 40 dansite sert poliüretan köpük iki panel arasına enjekte edilerek yüksek kalitede ısı ve ses yalıtımına sahiptir. CTP den yapılmış paneller yıkanabilir, paslanmaz, çürümez, kolay temizlenir.

Güvenlik mobo kabinleri

Sıklıkla güvenlik amaçlı kullanıldığından genellikle ‘güvenlik kabini’ olarak adlandırılmaktadır. Güvenlik mobo kabinleri apartman güvenlik kabininden alışveriş merkezi güvenlik kabinine, stadyum bilet satış ve güvenlik kabininden polis noktası güvenlik kabinine, hava alanı güvenlik kabininden zabıta noktası güvenlik kabinine çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.


Tetay güvenlik mobo kabinleri barındırdığı personel sayısına göre büyük ebatlarda da üretim imanı sağlamaktadır. Güvenlik görevlisinden amirine kadar pek çok sayıda personelin bir çatı altında farklı odalarda sağlıklı bir biçimde çalışmasına imkan sunmaktadır. Güvenlik mobo kabinleri içerisinde ayrı kapılı bölme olarak WC – Tuvalet kabini ünitesi ile imal edilebilmektedir.
Bu mobo ünite isteğe bağlı olarak tekli ve çoklu olarak yapılabilmektedir. Kullanım amacına göre mobo güvenlik kabinlerinin WC bölmeleri bayan – erkek ayrı kullanım özelliğinde üretilebilmektedir.

Büfe Mobo Kabinler

Mobo kabinlerin kullanıma göre isimlendirilen bir başka modeli de büfe kabinlerdir. Büfe kabinler adından da anlaşılacağı gibi, mobo ekmek büfesi kabini, mobo market kabini, mobo bilet satış kabini, mobo gazete dergi satış kabini, kitap satış kabini, market kabini, çay ocağı kabini gibi farklı amaçlar için kullanılabilen büfe kabinlerdir.
Büfe kabinleri de istenildiğinde bölmeli olarak yapılabilmektedir. Bölmesinde isteğe bağlı wc ünitesi konulabilmektedir. Wc ünitesine yer taşı alaturka veya alafranga klozet tuvalet takılabilmektedir.

Geniş Mobo Kabinler

Bazı kapalı mekanlarda tercih edilen büyük ebatlı kabinler geniş mobo kabin olarak ta adlandırılmaktadır. Normal kabinlerden oldukça büyük ve heybetli olan ebatlı mobo kabinler her türlü kapalı mekan ihtiyaçları için uzun ömürlü ve aynı zamanda güvenlik mobosu olarak kullanılmaktadır.
Mobo geniş kabinler satış ofisi kabini, güvenlik çalışma ofisi kabini, şantiye yönetim ofisi kabini, aile sağlığı merkezi kabini, laboratuvar kabini, bekleme salonu kabini, toplantı salonu kabini, ödeme merkezi kabini gibi değişik amaçlar için güvenli kullanıma sahiptir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir