Mobo Kabin Ölçüleri

Tetay Yapı olarak, uzun yıllardır imalatını gerçekleştirdiğimiz Mobo Kabinlerin ölçüleri  genel kabul gören şekilde standart olarak 150x150cm ölçülerinden imalata alınarak 270×750 cm’ye varan pek çok birbirinden farklı ölçü ve yapı farklılıkları ile üretimi gerçekleşmektedir.

Modüler Kabin 150×150
Genişlik : 150 cm
Derinliği : 150 cm
Yüksekliği : 245 cm
Toplam Alan : 2.2 m2
Max. Ağırlık : 280 kg

Mobo kabin imalatlarımızı modern üretim teknolojisine uygun olarak modüler polyester yaşam kabinlerinin üretiminde türkiye’nin her yerine sipariş gönderen bu sektörün en tecrübelilerinden olan Tetay Yapı Mobo kabin ölçüleri konusunda imalat yaparken de fire payını en azda tutarak israfı da engellemektedir.

Mobo kabin imalat aşamalarında kullanılan ilgili hammaddenin imal edilecek kabindeki yapısında dağılım yoğunluğu babında gelişmiş bant sistemiyle üretilen standart mobo kabinler diğer eski teknoloji ile imal edilen ve piyasada daha ucuza satılan kabinlere göre çok daha üstün niteliklere sahiptir.

Bekçi Kulübesi Ölçüleri

Mobo kabinlerimiz yüksek kalitede etkin ve sağlam hammadde kullanımıyla üretilir. Bekçi kulübeleri de mobo kabin olarak en uygun ölçülerde 150×150 ebatlarında en çok tercih edilmektedir.

Mobo kabinlerin mukavameti talebe göre istendiği vakit jelkot kaplama ile artırılarak, panelleri poliüretan köpük polyester ile takviye edilerek uzun ömürlü mobo kabinler imalat edilmektedir.. İmalathanemizde özenle boyanan standart mobo kabinler koku yapmaz özelliktedir. Buna mukabil olarak standart mobo kabinlerin yüzeyi oldukça düzgün ve parlaktır.
Bu sayede siz değerli müşterilerimize Tetay Yapı olarak firmamız; konforlu, güvenli ve iyi izole edilmiş yaşam alanları sunmayı hedeflemektedir.
İmal edilen mobo kabinlerimiz her cephesinde geniş camlara sahip, dışarı çıkmadan çevreye hakim bir görüntü sunmaktadır.
Bu imal stili açısından en önemli özelliği de modüler yaşam kabinlerinin üretimini özel olarak geliştirdiği bant sisteminde tamamlamakla hızlı ve uygun fiyatlı mobo kabinleri sunmaktayız.
Tetay mobo kabinleri estetik modern görünümüyle her tür koşulda ve yapılarda gereken faydayı sağlayarak yeterli uyum sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir