Mobo Kabin Nerede Kullanılır?

Toplu konutlar, rezidanslar, oteller, park ve bahçeler, AVM’ler, fabrikalarda gece gündüz görev yapan güvenlik personeli ve bekçiler için son derece güvenli polyester kabinden mobo bekçi kulübesi üretiyoruz. Tetay güvencesi ile üretilen güvenliğe özel mobo kulübeleri bugün ülkemizin yanı sıra Dünyanın tam 80’e yakın ülkesinde kullanılıyor.

150×150 ebattan başlayarak 50 metrekarelere varan ölçülerde kullanıma hazır sevk edilen mobo kabinlerimizin duvar ve çatı panelleri yüksek izolasyonludur. Kapıları pvc kapı olup camlarının tamamı temperlidir. İstendiğinde kurşun geçirmez sistemde özel proje üretim yapılmaktadır. Elektrik ve su tesisatları kalite belgeli markalardan kullanılmakta olup güvenlik ve sızdırmazlık testleri yapılarak sevk edilmektedir. Güvenlik personelinin çok olduğu yerler için bölmeli planda kabin modellerimiz tercih edilmektedir. Aynı mobo kabin wc duş ünitesi de planlanabilmektedir.

mobo kabin

Demonte montajlanabilir modüler yapsı ve hafif özelliği ile polyester kabinler mobo kabin olarak ta adlandırılmaktadır. Güvenlikten ofise, büfeden sağlık ocağına, muhtarlıktan şantiye yapılarına, wc duş ünitelerine modüler yapıların modern yüzü Tetay mobo kabin. Bir mobo kabin almadan önce tekrardan hatırlatma üzere ürünün teknik detaylarını incelemeniz de özellikle faydalar vardır. Fiyatları ise bu özelliklere göre değişkenlik arz edeceğinden bizimle görüşmeniz sizlere doğru ürünü doğru fiyata alabilmeniz açısından avantaj sağlayacaktır.

Bilhassa bu mobo kabinler imal edilirken kaliteli olmasına önem veriyor iseniz önceden ürünün teknik şartnamesi teknik detaylarını incelememizde ve bu teknik detaylar da istemediğiniz bir malzeme bulunuyor ise bizlere bilgi vermeniz de sizler için oldukça faydalı olacağını düşünmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda danışmanlarımız sizlere en efektif biçimde dönüş yaparak çözüm sunacaklardır.
Mobo kabin sistemleri ülkemizde arttığı için son 20 yılda sıklıkla fabrikaların giriş ve çıkışlarının olduğu yerlerde görmekteyiz. Hatta bu ürünleri güzel futbol sahaları ve piknik alanları gibi veya belediyenin kamu alanlarında da kurumlarının yapıldığını pek çok yerde görmekteyiz. Bu sebeple ürünlerde en çok dikkat çeken detaylara baktığımızda ise mobo kabin sistemleri ülkemizde ise tercih edilebilir olmasından dolayı bunların ikinci el olarak satılmasının kolay olmasını sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir