Mobo Kabin Tercih Etme Nedenleri

Talep edilen yerle ve bölgeye göre hızlı imalat ile kolay kullanım avantajları sayesinde tercih edilen mobo kabin, uygun fiyatları ve uzun ömrü nedeni ile son yıllarda trend çözümler arasına girmiştir. Önceleri afetlerden sonra geçici konaklama amacıyla prefabrik yapı kullanılmaktaydı. Ama inşaat tekniklerinin gelişmesiyle artık dayanıklı ve kullanışlı yapılar elde ediliyor ve bu yapılarda sürekli yaşam sürdürülebiliyor. Çok geniş bir kullanım alanı olan bu yapıların ortalama 50 yıl kullanım ömrü bulunuyor.

Mobo Kabin Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Mobo kabinler 110×110 cm ölçüden başlayarak istenilen ebatlara kadar üretilebilmektedir.  Poliüretan sert köpük ile ısı yalıtımı yapılmış bu kabinler son yıllarda bir çok sektörde kullanım alanı bulmuştur. Mobo kabin fiyatları belirlenirken imalat içerisindeki malzeme kalitesi ve talep edilen ebatları ön plana çıkmaktadır.

Mobo Kabin Tercih Etme Avantajları

Değişen yaşam şartlarında önemli bir ihtiyaç haline gelen prefabrik çözümlerden biri de çeşitli ebat ve modellerde kabinler oldu. Mobo kabin olarak bilinen bu kabinler genellikle site girişlerinde, okul,  fabrika, şantiye ve benzeri yapıların girişlerinde güvenlik kabini, bekçi kabini ve danışma kabini olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ses ve ısı yalıtımlı mobo kabinler her türlü hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Toz, nem ve su geçirmez, estetik görünümüyle bulunduğu alana güzellik katar. Hafif, taşınabilir ve demonte özellikleri kullanım rahatlığı sunmaktadır. Güvenlik kabinlerinde duvar ve tavan panelleri CPT malzemeden yapılır, temizliği kolaydır. Güneşten ve sudan etkilenmez. İstenen renklere boyanabilir. Bu vesile ile de ilk satın alım maliyeti ile fiyat / performans değerlendirmesi yapıldığında oldukça ekonomik çözüm olarak son yıllarda tercih edilmektedir.
Bu özellik sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir.

mobo kabin fiyatları
mobo kabin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir