Mobo Kabin Modelleri Nasıl Üretilir?

Mobo polyester kabinler, güvenlik kulübesi, bekçi kulübesi kullanımlarında en çok öne çıkan modüler yapılardır. Hafif yapısı sayesinde nakliyesi kolay, ayrıca kullanım esnasında insan gücü ile yer değiştirmesi kolay yapılardır. En önem çıkan özellikleri tümleşik bütün parçalar oldukları için ısı yalıtımda oldukça başarılıdırlar.
Toplu konutlar, rezidanslar, oteller, park ve bahçeler, AVM’ler, fabrikalarda gece gündüz görev yapan güvenlik personeli ve bekçiler için son derece güvenli polyester kabinden mobo bekçi kulübesi üretiyoruz. Tetay güvencesi ile üretilen güvenliğe özel mobo kulübeleri bugün ülkemizin yanı sıra Dünyanın tam 80’e yakın ülkesinde kullanılıyor.

150×150 ebattan başlayarak 50 metrekarelere varan ölçülerde kullanıma hazır sevk edilen mobo kabinlerimizin duvar ve çatı panelleri yüksek izolasyonludur.  Polyester ve fiberglas malzemeden yapılan paneller mobo olarakta adlandırılır. Mobo paneller hafif yapısıyla kolay nakledilebilir özelliktedir. Tetay mobo kabinde kullanılan polyester ve fiberglastan yapılan mobo paneller fabrika özel işlemiyle mukavemeti artırılmakta ve estetik pürüzsüz yüzeylerle üretilmiş mobo kabinler müşteriye sunulmaktadır.
Panel üretimi polyester ve fiberglas malzeme kullanılarak yapılan kabinler mobo kabin olarakta adlandırılmaktadır. Modüler yapısıyla birbirine eklenerek büyük ebatlı mekanlar oluşumuna imkan sunan mobo kabinlerin hafif olmaları nedeniyle nakliyesi de çok kolaydır.
150×150 ebattan 50 metrekare alana kadar 25 farklı ölçüde mobo kabin üretimi yapan karmod, mobo kabin üretiminde dünya lideridir. Karmod mobo kabinler yüksek kalitede koku yapmaz özellikte üretildiğinden dünyada tercih edilen markadır. Mobo kabinlerimiz başta güvenlik kabini olmak üzere, büfe kabini, halk ekmek kabini, bilet ve jeton satış kabini, polis ve jandarma kontrol noktası kabini, manav ve market kabini, wc – duş kabini, gazete ve dergi satış kabini, sigara içme kabini vb. kullanımlar için üretilmektedir.

Mobo kabinleri meydana getiren özel duvar panelleri iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklı, neolu kırık beyaz (floransan) renkte jelkot malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Kullanılan malzemenin özelliği gereği ürünün boyutlarında ± %2 tolerans miktarı bulunmaktadır. Dış ve iç paneller atmosferik şartlara ve antikorozif özelliğe sahiptir. Yıkanabilir, paslanmaz, çürümez ve kolay temizlenir.
Demonte montajlanabilir modüler yapsı ve hafif özelliği ile polyester kabinler mobo kabin olarak ta adlandırılmaktadır. Güvenlikten ofise, büfeden sağlık ocağına, muhtarlıktan şantiye yapılarına, wc duş ünitelerine modüler yapıların modern yüzü Tetay mobo kabin. Bir mobo kabin almadan önce tekrardan hatırlatma üzere ürünün teknik detaylarını incelemeniz de özellikle faydalar vardır. Fiyatları ise bu özelliklere göre değişkenlik arz edeceğinden bizimle görüşmeniz sizlere doğru ürünü doğru fiyata alabilmeniz açısından avantaj sağlayacaktır.

Bilhassa bu mobo kabinler imal edilirken kaliteli olmasına önem veriyor iseniz önceden ürünün teknik şartnamesi teknik detaylarını incelememizde ve bu teknik detaylar da istemediğiniz bir malzeme bulunuyor ise bizlere bilgi vermeniz de sizler için oldukça faydalı olacağını düşünmekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda danışmanlarımız sizlere en efektif biçimde dönüş yaparak çözüm sunacaklardır.
Mobo kabin sistemleri ülkemizde arttığı için son 20 yılda sıklıkla fabrikaların giriş ve çıkışlarının olduğu yerlerde görmekteyiz. Hatta bu ürünleri güzel futbol sahaları ve piknik alanları gibi veya belediyenin kamu alanlarında da kurumlarının yapıldığını pek çok yerde görmekteyiz. Bu sebeple ürünlerde en çok dikkat çeken detaylara baktığımızda ise mobo kabin sistemleri ülkemizde ise tercih edilebilir olmasından dolayı bunların ikinci el olarak satılmasının kolay olmasını sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir