Mobo Kabin İmalat Fiyatları Seçenekleri

 

Çoğu insan prefabrik modüler kabin konseptine aşinadır. Konsept, kabinlerin genellikle kabinin adım adım monte edildiği kesintisiz bir üretim hattında inşa edilmesini içerir ve bu, komple bir ünite olarak taşınabilen ve kurulabilen hazır bir tak-çalıştır mobo kabin ünitesine dönüştürülür.
Bu tür imalat yöntemi onlarca yıldır kullanılmaktadır ve faydaları açıktır. Sadece birkaçından bahsetmek gerekirse; geliştirilmiş kalite ve kalite kontrolü, planlama esnekliği ve üretimdeki iş yükü ve lojistikte azalmanın yanı sıra hem maliyet hem de imalat programında tasarruf.
Ancak, tüm üretim tesisleri kendi mobo kabin ustalarını barındıracak altyapıya sahip değildir veya başka nedenlerle bir mobo kabin üretim hattına sahip olmamayı tercih etmişlerdir.

Mobo kabin fabrikası konseptimiz, kendi mobo kabin üretim tesisi olmayan işletmelerin büyük yatırımlar yapmadan prefabrik mobo kabin ürünlerini kullanmalarına olanak sağlıyor.

MOBO KABİN KONSEPTİ

Montaj hattının teknolojisi oldukça basittir, bu da taşımayı ve kurmayı kolaylaştırır. Bununla birlikte, üretimi mükemmelleştirme sanatı, verimli üretim, üretim planlaması ve lojistik zincirinin ele alınması için tasarımın optimize edilmesiyle elde edilir.
Mobo kabin imalat hattı için ısıtma, havalandırma, elektrik gibi temel fonksiyonları olan bir depo alanına ihtiyaç vardır. Montaj hattı, malzeme depolama ve hazır mobo kabinler için alan yeterince büyük olmalıdır. Mobo Kabin fabrikası için en uygun yer elbette sanayi bölgelerine yakın olan yerler olacaktır, ancak altyapı çoğu zaman ana sınırlayıcı faktör olduğundan, bu her zaman mümkün değildir. Tetay Yapı Mobo Kabin üretim hattında siparişleri en hızlı bir biçimde üretip teslim edebilecek altyapı donanım ve ekipman ile tecrübeye sahiptir.

MOBO KABİNLERDE OPTİMAL ÇÖZÜM BULMAK

Ana Amacımız, kabinlerin kurulacağı yer yakın veya uzak olsun, konseptin fikri, Türkiye’deki tüm işletme sahiplerinin ve özel kuruluşların modüler kabin teknolojisinden faydalanmasını sağlamaktır. Mobo kabin kurmak söz konusu olduğunda, Tetay Yapı olarak 20 yılı aşkın deneyime ve kabin prefabrikasyonu ile sayısız projeye sahibiz. Herhangi bir proje için en uygun çözümü bulabileceğimizden eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir