Mobo Kabin Fiyatları

Ekonomik mobo kabin fiyatları ve hızlı imalat ile kolay kullanım avantajları sayesinde bir çok yerde tercih edilen mobo kabin olarak bilinen genel yaşam alanı olarak kullanılmaktadır. Piyasada kullanılan malzeme ve işçilik kalitesine göre 3000 tl den başlayarak taleplere göre değişkenlikler göstermektedir.

Mobo Kabin Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Mobo kabinler 110×110 cm ölçüden başlayarak istenilen ebatlara kadar üretilebilmektedir.  Poliüretan sert köpük ile ısı yalıtımı yapılmış bu kabinler son yıllarda bir çok sektörde kullanım alanı bulmuştur. Mobo kabin fiyatları belirlenirken imalat içerisindeki malzeme kalitesi ve talep edilen ebatları ön plana çıkmaktadır.

Mobo Kabin Fiyat Avantajları

Modüler Kabin Sistemleri, cam elyafı ile güçlendirilmiş polyester panellerin arasına poliüretan köpüğün enjekte edilmesi ve sertleştirilmesi yöntemi ile (sandwich system) üretilmektedirler.Mobo kabinler, imalat ve kurulum avantajları yanı sırasında modüler yapısı neden ile, kamyon, tır vb. araçlarla taşınabilirliği sebebi ile birden çok farklı mekanda uzun yıllar boyunca kullanımına imkan veren sağlamlığı modüler mobo kabin fiyatları uygun olduğundan konteyner kullanımın en büyük avantajıdır. Bu vesile ile de ilk satın alım maliyeti ile fiyat / performans değerlendirmesi yapıldığında oldukça ekonomik çözüm olarak son yıllarda tercih edilmektedir.
Bu özellik sayesinde, mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir.

mobo kabin fiyatları

Mobo Kabin Kullanım Alanları

Modüler kabinler kullanım olarak daha ziyade güvenlik personeli ve iş yeri bekçilerinin ofis ve barınma ihtiyacını sağlamakla birlikte gişe kabini, büfe kabini, ziyaretçi bekleme odası gibi farklı amaçlarla da kullanılmaktadır.
Bu kullanım alanları taleplerinde kullanıcılar tarafından mobo kabinler güvenlik kabini, güvenlik kulübesi, bekçi kulübesi, bekçi kabini, polyester kabin, modüler kabin olarak adlandırılmaktadır. Tasarım ve montajındaki parçalı ve modüler özelliğinden dolayı da (aynı montaj sistemi ve panellerle farklı büyüklükte ebatlandırılabilme) modüler kabin adını almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir