Mobo Kabin En Uygun Çeşitleri

Kullanıldığı mekanlar için küçük bir yerde kurulabilmeleri, kaplamaları ve bu sebeple oldukça pratik olmalarıyla mobo kabinler hem maliyet hem de yer avantajı ile uygun çözümleri sıklıkla konut sitelerinde, sanayi bölgelerinde ve inşaat şantiyelerinde pek çok farlı amaçlar ile ancak ekseriyetle güvenlik kabini olarak kullanılmaktadır.

Bu tip mobo kabinler, birbirinden değişik kullanım amacı için üretilmekte olup maliyet avantajları sebebi ile fiyatları da o nispetle değişiklik arz etmektedir. Güvenlik kabini, bekçi kulübesi gibi farklı türleri olan mobo kabin imalat aşamasında, pek çok firma tarafından güvenle tercih edilen bir imalat firması olarak Tetay Yapı sizlere en uygun çözümü en makul fiyatlara sunmaktadır.

.dış sahalarda kullanılmak üzere, pek çok farklı organizasyonlarda mobil wc olarak ta kullanılabilen mobo kabin çeşitleri istenilen zaman sökülüp dilediğiniz yere taşınarak tekrar monte edilebilir.

İmalatlarında kullanılan malzemelerin yüksek kalite standartları ile tercih edilen bu çeşit mobo kabinler deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı sağlamlık ve dayanıklılık testlerinden geçirilmiştir. Buna mukabil, ses ve ısı izolasyon sistemleriyle de daha güvenli ve rahat olmaları sağlanmıştır.

Farklı Özelliklere Sahip Mobo Kabinler

İmalatlarını yaptığımız kabinler, birbirinden farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

  • Bekçi Kabinleri
  • Güvenlik Kabinleri
  • Duş Kabini
  • WC
  • Prefabrik Ev

Aynı zamanda Sandwich panel üretimi de yapan firmamız, 17 yıllık tecrübeye sahiptir.
TETAY YAPI , ana üretici firmadır. Bu avantajlarımız nedeni ile ürünlerimiz hem kaliteli hem de uygun fiyatlıdır.
Bizler, yılların birikimi ve yenilikçi vizyonu sebebiyle, fonksiyonel ve yüksek standartlara sahip kabinler üretiyoruz.

Tetay mobo kabin modelleri kesinlikle su geçirmez, güneşten etkilenmez, paslanmaz. Doğaya zarar vermeden üretilen bu ürünler montaj sırasında da çevreye zarar vermez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir