Mobo Kabin Avantajları

Mobo kabin hızlı üretim seçenekleri ile ve bilhassa kolay kullanım avantajları sayesinde bir çok yerde fiyat cazibesi nedeni ile de tercih edilen genel yaşam alanı olarak kullanılmaktadır. Piyasada pek çok alt ve üst seviye malzeme ve işçilik kalitesine göre 3000 tl den başlayarak taleplere göre değişkenlikler göstermektedir.

Mobo Kabin Avantajlarını Belirleyen Faktörler

Mobo kabinler 110×110 cm ölçüden başlayarak yukarıya doğru özel ölçüler de kullanılarak talep edilen ebatlara kadar üretilebilmektedir.  Poliüretan sert köpük ile ısı yalıtımı yapılmış mobo kabinler günümüz teknolojisi de bir çok sektörde kullanım alanı bulmuştur. Mobo kabin avantajları kullanım tarzı ve büyüklüğü ile fiyatları belirlenirken imalat içerisindeki malzeme kalitesi ve talep edilen ebatları ön plana çıkmaktadır.

Mobo Kabin Fiyat Avantajları

Mobo kabinler, imalat ve kurulum avantajları yanı sırasında modüler yapısı neden ile, kamyon, tır vb. araçlarla istenildiği yere demonto nakliye edilebilmesi ve kurulumun yerinde yapılabilmesi ayrıca dilendiği vakit basit bir biçimde taşınabilmesi sebebi ile birden çok farklı mekanda uzun yıllar boyunca kullanımına imkan veren modüler mobo kabinler için büyük avantajıdır. Modüler Kabin Sistemleri, cam elyafı ile güçlendirilmiş polyester panellerin arasına poliüretan köpüğün enjekte edilmesi ve sertleştirilmesi yöntemi ile (sandwich system) üretilmektedirler.
Bu nedenle de ilk satın alım maliyeti ile fiyat / performans değerlendirmesi yapıldığında birden fazla avantaja sahip olduğu görülmekte ve oldukça ekonomik çözüm olarak son yıllarda tercih edilmektedir.
Bünyesinde barınan iyi bir ses ve ısı izolasyonu sayesinde mükemmel ısı ve ses yalıtımı garanti edilirken, su geçirmezlik ve kire karşı yüksek direnç elde edilmektedir.

 

Mobo Kabin Kullanım Alanları

Modüler kabinler kullanım olarak sıklıkla güvenlik personeli ve iş yeri bekçilerinin ofis ve barınma ihtiyacını sağlamakla birlikte büfe kabini, gişe kabini, ziyaretçi bekleme odası gibi farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir.
Bu kullanım alanları taleplerinde kullanıcılar tarafından mobo kabinler güvenlik kulübesi, güvenlik kabini, bekçi kulübesi, bekçi kabini, polyester kabin, modüler kabin olarak adlandırılmaktadır. Tasarım ve montajındaki parçalı ve modüler özelliğinden dolayı da (aynı montaj sistemi ve panellerle farklı büyüklükte ebatlandırılabilme) modüler kabin adını almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir